Mäepealse 14 KÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Täna öösel käidi garaažis sees!

+3
Admin
Korter 25
Korter 21
7 posters

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

Go down

Täna öösel käidi garaažis sees! Empty Täna öösel käidi garaažis sees!

Postitamine  Korter 21 Nelj Juun 11, 2009 7:07 am

Täna öösel käidi meie maja garaažis sees!
Murti sisse mootorratta kohvrisse ning varastati sealt vihmakindad (kummikindad) väärtusega ligi null krooni kuid ära lõhutud kohvri väärtus on kinnaste väärtusest sadades kordades suurem.

Üritati ka sisse murda keldritesse. Kui keldri ukse lukku üritasin lahti keerata, oli see natuke kinni kiilunud. Õnneks keldris viimasena käinud inimene keeras ukse lukku ning see kord keldriboksi (vähemalt ühesse kolmest) ei pääsetud.

Ei tea, kas pääseti garaaži läbi trepikoja ukse või garaaži otsa ukse kaudu, kuid tahaks rõhuda kõikidele laste vanematele, et nad räägiksid lastega sellel teemal, et lapsed ei käiks garaažist välja läbi garaaži otsa ukse kuna siis ust kinni ei keerata ja väljastpoolt sissepääsemine on väga lihtne. Olen isiklikult näinud kuidas lapsed tulevad trepikojast garaaži ja sealt otse läbi otsa ukse välja vahepeal keldris või autos käimata. Ehk käiakse sealt läbi ilma, et selleks vajadus oleks, lihtsalt selle tõttu, et see on huvitav. Toona ka rääkisin selle lapsega ning selgitasin miks ei peaks sealt käima. Noogutas arusaadavalt peaga, kuid usun, et järgmine kord tegi sama moodi. Lapsed lihtsalt on sellised.

Kes suhtleb teiste maja elaniketega, palun uurige, kas käidi ka teistes majades ning andke palun siia tagasisidet.

Korter 21

Postituste arv : 57
Join date : 16/03/2009

Tagasi üles Go down

Täna öösel käidi garaažis sees! Empty ....

Postitamine  Korter 25 Teis Juun 16, 2009 7:06 pm

Kuidas need krdi ahvid ikkagi sisse saavad? Läbi garaaži ei usu hästi. Kus nad seal passivad? Vastasmaja näeks ju neid jorsse.

Igatahes kui keegi mingit kahtlast ahvi näeb, tuleb kohe küsida kelle juures ta siin on....

René

Korter 25

Postituste arv : 6
Join date : 19/03/2009

Tagasi üles Go down

Täna öösel käidi garaažis sees! Empty ei tea aga...

Postitamine  Admin Nelj Juun 18, 2009 8:46 am

Võimalik on ikka peale autot sisse hiilida. Hea peitmiskoht on mõne suurema auto alla näiteks. Siit ka väljakutse, et maja alla parkijad võiks vahepeal kontrolliks mõne auto alla ka vaadata.


Arti

Admin
Admin

Postituste arv : 38
Join date : 01/03/2009
Asukoht : Tallinn

http://www.tuum.net/~maepealse14

Tagasi üles Go down

Täna öösel käidi garaažis sees! Empty Re: Täna öösel käidi garaažis sees!

Postitamine  Korter 25 Nelj Juun 18, 2009 2:51 pm

Püha Mooses, auto all Smile


Vaata aknast naabermaja garaaziuksele ja ütle, kus see vennike vahib seal kui keegi sisse sõidab?

Pole kohta...

Korter 25

Postituste arv : 6
Join date : 19/03/2009

Tagasi üles Go down

Täna öösel käidi garaažis sees! Empty Korter 25 ära imesta...

Postitamine  Admin Nelj Juun 18, 2009 5:45 pm

Ma ei pakuks seda varianti välja kui nii ei tehtaks. Auto alla, autode vahele kuhu iganes, pätid on leidlikumad/nahaalsemad kui me arvame. Aga palub olgem sinisilmsed ja ootame kuni meie keldrid tühjaks tehakse.

Kuidagi see muukija sisse ju pääses, ülevalt tulles on 2 ust lahti teha, alt ainult autode sissepääs. Või on mõni oma inimene? Hoidkem silmad lahti

Arti

Admin
Admin

Postituste arv : 38
Join date : 01/03/2009
Asukoht : Tallinn

http://www.tuum.net/~maepealse14

Tagasi üles Go down

Täna öösel käidi garaažis sees! Empty Re: Täna öösel käidi garaažis sees!

Postitamine  Korter 33 Reede Juun 19, 2009 6:53 pm

ei tea kas pätte hirmutaks, kui paneks ustele kleebised Videovalve....

Korter 33

Postituste arv : 31
Join date : 08/04/2009

Tagasi üles Go down

Täna öösel käidi garaažis sees! Empty Ega see liiga ei tee ma arvan.

Postitamine  Admin Reede Juun 19, 2009 9:00 pm

Kui on kuskilt võimalus neid kleepse hankida. Ehk mõne hirmutab ära.

Arti

Admin
Admin

Postituste arv : 38
Join date : 01/03/2009
Asukoht : Tallinn

http://www.tuum.net/~maepealse14

Tagasi üles Go down

Täna öösel käidi garaažis sees! Empty Re: Täna öösel käidi garaažis sees!

Postitamine  Korter 33 Laup Juun 20, 2009 5:26 am

.....uurin neid kleepsusid....


Priit

Korter 33

Postituste arv : 31
Join date : 08/04/2009

Tagasi üles Go down

Täna öösel käidi garaažis sees! Empty Re: Täna öösel käidi garaažis sees!

Postitamine  Korter 27 Kolm Okt 07, 2009 10:08 pm

Mul ainult üks küsimus- kas jätate lahkudes kodust oma korteriukse lukustamata?

Kui ei jäta, siis miks ometi ei lukusta te keldriust? Sama teema, mis varuväljapääsuga, uks ei lukustu automaatselt, st kui lukku ei keera, siis lukku ei lähe!!! Ammu juba nämmutatud teema ja ka vastavad sildid on väljas, et tuleb uksi lukustada, aga ei mõju. Ma ei satu keldrisse palju, kuna ei hoia seal peale vanade madratsite eriti midagi, aga nendel harvadel kordadel on alati uks lukustamata :S

Nadi lugu küll. Kui kellelgi on konstruktiivseid ettepanekuid, kuidas jõuda nende inimesteni (kas nad ongi inimesed), kes käituvad lohakalt ja hoolimatult, siis andke aga tulla ning postitage oma mõtteid.

Terv,

Evelin

Korter 27

Postituste arv : 62
Join date : 17/03/2009

Tagasi üles Go down

Täna öösel käidi garaažis sees! Empty Re: Täna öösel käidi garaažis sees!

Postitamine  Korter 28 Nelj Okt 08, 2009 9:51 am

Üks õhtu koju tulles nägin kuidas laps läks rattaga keldrisse. Jäin ootama, et veenduda, kas laps keerab keldriukse ka lukku, mida otseloomulikult ei juhtunud. Küsisin kohe tema käest, et miks ta keldriust lukku ei keeranud, mille peale ta kostis, et unustas. No ei saa aru, kas tõesti siis koduukse unustab ka lukku keerata??? Ei kujuta ette, kas siis lapsevanemad tõesti ei suuda oma lastele selgeks teha, et uksed tuleb lukustada!!!

Angeli

Korter 28

Postituste arv : 10
Join date : 16/03/2009

Tagasi üles Go down

Täna öösel käidi garaažis sees! Empty Re: Täna öösel käidi garaažis sees!

Postitamine  Korter 21 Teis Okt 13, 2009 10:54 am

Korter 27 kirjutas:Mul ainult üks küsimus- kas jätate lahkudes kodust oma korteriukse lukustamata?

Kui ei jäta, siis miks ometi ei lukusta te keldriust? Sama teema, mis varuväljapääsuga, uks ei lukustu automaatselt, st kui lukku ei keera, siis lukku ei lähe!!! Ammu juba nämmutatud teema ja ka vastavad sildid on väljas, et tuleb uksi lukustada, aga ei mõju. Ma ei satu keldrisse palju, kuna ei hoia seal peale vanade madratsite eriti midagi, aga nendel harvadel kordadel on alati uks lukustamata :S

Nadi lugu küll. Kui kellelgi on konstruktiivseid ettepanekuid, kuidas jõuda nende inimesteni (kas nad ongi inimesed), kes käituvad lohakalt ja hoolimatult, siis andke aga tulla ning postitage oma mõtteid.

Terv,

Evelin

Üks ettepanek oleks panna iga korteri postkasti personaalse pöördumisega kiri mis oleks nii eesti kui ka vene keeles. Kirjas võiks olla põhjalikult ka välja toodud, et miks peab ka võtmega ukse kinni keerama sest usun, et paljud on siiamaani veendunud, et kui käega tõmmates ei tule uks lahti, ju siis on kinni mis paraku aga nende uste puhul ei ole nii.

Enda poolt võin pakkuda tõlkimise ja printimise abi.

Üks idee veel. Filmida väike video (10-20 sek) nt telefoniga kus näidata kui lihtsalt see uks lahti käib kui see kinni keeratud ei ole ning ülal mainitud kirjale lisada ka link sellele videole, et kõik saaksid ise veenduda selles, et need pole tühjad sõnad. Selles osas võin jällegi oma abi pakkuda nii ukse muukimisel kui ka filmimisel. Surprised Internetti panemisel vajan kellegi teise abi.

Korter 21

Postituste arv : 57
Join date : 16/03/2009

Tagasi üles Go down

Täna öösel käidi garaažis sees! Empty Olen selle kirjatüki poolt aga...

Postitamine  Admin Teis Okt 13, 2009 2:03 pm

...filmimist ei poolda, kuna siis oleks see ka nendele muukijatele väga hea informatsioon.

Arti

Admin
Admin

Postituste arv : 38
Join date : 01/03/2009
Asukoht : Tallinn

http://www.tuum.net/~maepealse14

Tagasi üles Go down

Täna öösel käidi garaažis sees! Empty Re: Täna öösel käidi garaažis sees!

Postitamine  Korter 27 Teis Okt 13, 2009 5:55 pm

Mina nõustun isikliku pöördumise mõttega, ehk jõuab sel moel ka nendeni, kes foorumis ei käi ja majaelust ei huvitu. Kahjuks ei jõua enne nädalavahetust tekstiga tegeleda Sad aga tõlkimisabi võtaks kohe avasüli vastu Smile

Korter 27

Postituste arv : 62
Join date : 17/03/2009

Tagasi üles Go down

Täna öösel käidi garaažis sees! Empty Re: Täna öösel käidi garaažis sees!

Postitamine  Korter 21 Kolm Okt 14, 2009 6:56 am

Korter 27 kirjutas:Mina nõustun isikliku pöördumise mõttega, ehk jõuab sel moel ka nendeni, kes foorumis ei käi ja majaelust ei huvitu. Kahjuks ei jõua enne nädalavahetust tekstiga tegeleda Sad aga tõlkimisabi võtaks kohe avasüli vastu Smile
Saada Eesti keelne teks mulle meilile kui valmis.
Saadan Vene keelse variandi vastu.

Korter 21

Postituste arv : 57
Join date : 16/03/2009

Tagasi üles Go down

Täna öösel käidi garaažis sees! Empty Re: Täna öösel käidi garaažis sees!

Postitamine  Korter 33 Kolm Okt 28, 2009 5:54 pm

Poole viie paiku hommikul aknast välja vaadates, nägin, et kaks noormeest tulid 16 maja väravast sisse. Ja läksid 16 maja otmise ukse juurde. Ja natukse aja pärast vaatasid rõdusid ja katsusid välisuksi, sisse õnneks ei saanud. Peale seda liikusid meie maja poole. Tegin akna lahti ja käskisin neil minema minna, mispeale nad sammusid rahulikult ARKi poole (nad rääkisid vene keeles). Peale seda teatasin ka politseile, et siin liiguvad ringi kahtlased kujud. Politsei lubas saata ka partulli kontrollima.

Peaksime tõsiseid meetmeid rakendama (naabrivalve, jne).

Priit

Korter 33

Postituste arv : 31
Join date : 08/04/2009

Tagasi üles Go down

Täna öösel käidi garaažis sees! Empty Re: Täna öösel käidi garaažis sees!

Postitamine  Korter 13 Kolm Okt 28, 2009 6:51 pm

Neid tolguseid liigub siin sektoris pidevalt. Lähedal on ka ühiselamud, mis teatud kontingenti ligi meelitab. Ega sellistega polegi midagi teha. Ja mingeid usulisi, müügimehi või muidu võõraid pole ka mõtet alt sisse lasta. Ega reaalselt kellelgi huvi nende pakutavate "toodete/teenuste" vastu niikuinii pole.

Korter 13

Postituste arv : 13
Join date : 12/06/2009

Tagasi üles Go down

Täna öösel käidi garaažis sees! Empty Re: Täna öösel käidi garaažis sees!

Postitamine  Korter 13 Kolm Okt 28, 2009 6:57 pm

See asi ka veel - garaazhi uks võiks kiiremini kinni minna. Ma ei tea mis see timeout praegu on, aga see võiks vabalt 10 sek lühem olla. See praegune ebavajalik ~10 sekki ongi aeg, mille jooksul tiblad uksest sisse lipsavad ja auto alla poevad Very Happy

Ian

Korter 13

Postituste arv : 13
Join date : 12/06/2009

Tagasi üles Go down

Täna öösel käidi garaažis sees! Empty Re: Täna öösel käidi garaažis sees!

Postitamine  Korter 33 Kolm Okt 28, 2009 9:12 pm

Mina hetkel küll ei näe garaazi ukses mingit probleemi. Ei ole raske oodata kuna ta alla vajub Very Happy


Priit

Korter 33

Postituste arv : 31
Join date : 08/04/2009

Tagasi üles Go down

Täna öösel käidi garaažis sees! Empty Re: Täna öösel käidi garaažis sees!

Postitamine  Korter 13 Kolm Okt 28, 2009 10:14 pm

Korter 33 kirjutas:Mina hetkel küll ei näe garaazi ukses mingit probleemi. Ei ole raske oodata kuna ta alla vajub Very Happy


Priit

Probleem ongi, et Sina ootad, aga 10 inimest võibolla ei oota. Ja mis on tulemus?

Korter 13

Postituste arv : 13
Join date : 12/06/2009

Tagasi üles Go down

Täna öösel käidi garaažis sees! Empty Re: Täna öösel käidi garaažis sees!

Postitamine  Korter 21 Nelj Okt 29, 2009 7:52 am

Korter 21 kirjutas:Üks idee veel. Filmida väike video (10-20 sek) nt telefoniga kus näidata kui lihtsalt see uks lahti käib kui see kinni keeratud ei ole ning ülal mainitud kirjale lisada ka link sellele videole, et kõik saaksid ise veenduda selles, et need pole tühjad sõnad. Selles osas võin jällegi oma abi pakkuda nii ukse muukimisel kui ka filmimisel. Surprised Internetti panemisel vajan kellegi teise abi.

Asi proovitud, ning ilmselt mitte keegi neist kes pole proovinud seda ust ilma võtmeta avada ei usu elu sees kui lihtsalt see käib! Ma räägin nüüd päris tõsiselt, et selle asjaga saab hakkama isegi 6 aastane laps!!!!
Palun, sulgege enda järel keldri uksi ning ärge kasutage maja tänavapoolset ust!

Korter 21

Postituste arv : 57
Join date : 16/03/2009

Tagasi üles Go down

Täna öösel käidi garaažis sees! Empty Re: Täna öösel käidi garaažis sees!

Postitamine  Korter 27 Nelj Okt 29, 2009 10:37 pm

Dima, aga äkki sa laed kuskile selle klipi üles ja paned siia lingi. Isegi mina, kes ma teadvustasin endale, et lukustamata ukse avamine käib väga lihtsalt ja kiiresti ei oleks uskunud, et see NII KIIRESTI toimub. Shocked

Evelin

Korter 27

Postituste arv : 62
Join date : 17/03/2009

Tagasi üles Go down

Täna öösel käidi garaažis sees! Empty Re: Täna öösel käidi garaažis sees!

Postitamine  Korter 27 Nelj Okt 29, 2009 10:38 pm

Korter 13 kirjutas:
Korter 33 kirjutas:Mina hetkel küll ei näe garaazi ukses mingit probleemi. Ei ole raske oodata kuna ta alla vajub Very Happy


Priit

Probleem ongi, et Sina ootad, aga 10 inimest võibolla ei oota. Ja mis on tulemus?


Kas ka garaazist välja sõites ootad ukse sulgumist?

Evelin

Korter 27

Postituste arv : 62
Join date : 17/03/2009

Tagasi üles Go down

Täna öösel käidi garaažis sees! Empty Re: Täna öösel käidi garaažis sees!

Postitamine  Korter 27 Nelj Okt 29, 2009 10:42 pm

Ahjaa. Magistrali keskuse Rademaris (kindlasti ka mujal) on varuväljapääsu ukse lukk kaetud klaasiga (vähemalt nii tundus). Seega ei saa ust lahti keerata kui ei ole just hädaolukord ja klaasi ei lõhuta. Kas keegi aimab mis see on, mida ma nägin ja kas selline asi on tuleohutusega jms kooskõlas jne.... Iseenesest teeks see küljeukse avamise raskemaks ja minu loogika põhjal saaksime vähemalt ühest murest lahti Smile

Evelin

Korter 27

Postituste arv : 62
Join date : 17/03/2009

Tagasi üles Go down

Täna öösel käidi garaažis sees! Empty Re: Täna öösel käidi garaažis sees!

Postitamine  Korter 33 Reede Okt 30, 2009 8:54 am

Hommikuti vara tööle minnes vaatan küll, et uks sulguks...

Priit

Korter 33

Postituste arv : 31
Join date : 08/04/2009

Tagasi üles Go down

Täna öösel käidi garaažis sees! Empty Re: Täna öösel käidi garaažis sees!

Postitamine  Korter 21 Reede Okt 30, 2009 9:45 am

Korter 27 kirjutas:Ahjaa. Magistrali keskuse Rademaris (kindlasti ka mujal) on varuväljapääsu ukse lukk kaetud klaasiga (vähemalt nii tundus). Seega ei saa ust lahti keerata kui ei ole just hädaolukord ja klaasi ei lõhuta. Kas keegi aimab mis see on, mida ma nägin ja kas selline asi on tuleohutusega jms kooskõlas jne.... Iseenesest teeks see küljeukse avamise raskemaks ja minu loogika põhjal saaksime vähemalt ühest murest lahti Smile

Evelin
Sul on õigus. Kõikides kontorihoonetes on kõikide uste, mis on mõeldud vaid varuväljapääsuna, lukud/lingid on kaetud plastikust korgiga (õhtul panen pildi siia ülesse). Nende olemasolul tuleb ukse avamiseks kork rusika löögiga maha/katki lüüa ning saab uks avada. Seda varianti võiks tõesti proovida. See on väga hea idee.

Kuid kuna seal on vaja spetsiaalset kinnitust sellele korgile, siis vist nö prismas seda korki ei osta ning ise ei paigalda. Seda teenust vist pakuvad lukksepad või ustetootjad või tuleohutuskeskused (nt tamrex).

Evelin, panen õhtul pildi ülesse, siis saad ehk uurida/otsida kes seda pakub.

Korter 21

Postituste arv : 57
Join date : 16/03/2009

Tagasi üles Go down

Täna öösel käidi garaažis sees! Empty Re: Täna öösel käidi garaažis sees!

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele