Mäepealse 14 KÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lukustamata ustest

3 posters

Go down

Lukustamata ustest Empty Lukustamata ustest

Postitamine  Korter 21 Kolm Dets 09, 2009 1:06 pm

Ma ei saa aru, kas mõnel meie majas on krooniline vajadus mõni uks lahti jätta?

Tundub, et keldri ukse lukku keeramise probleemi saime lahendatud (ei ole viimase kuu aja jooksul näinud lukku keeramata ust) kuid nüüd siis uus probleem, pidevalt lahti prügimaja uks. Mitte, et see prügimaja lahtine uks mind segaks, kuid lihtsalt ei saa aru kuidas saab nii laisk olla, et ust kinni ei keera.

Korter 21

Postituste arv : 57
Join date : 16/03/2009

Tagasi üles Go down

Lukustamata ustest Empty Re: Lukustamata ustest

Postitamine  Korter 27 Kolm Dets 09, 2009 6:57 pm

Ei taha ära sõnada, aga keldri uks on tõesti vähemalt meil lukustatud.

Prügimaja uks lukust lahti jätta... hmm.. äkki on prügimeeste süü. Ükskord läksin kohe pärast prügiautot prügi viima ja avastasin et uks oli lahti. Siis oli Cleanaway (tol ajal veel vana nimega ) põhjenduseks see, et kohe tuleb teine prügiauto ja nendel pole võtit vms... Igatahes pärast telefonikõnet ja kergeid selgitusi seda asja minu teada enam juhtunud ei ole, et prügimehed ukse lahti oleks jätnud.

Korter 27

Postituste arv : 62
Join date : 17/03/2009

Tagasi üles Go down

Lukustamata ustest Empty keldriuksed küll lukus

Postitamine  Admin Kolm Dets 09, 2009 11:36 pm

aga meil on ikka mõni inimene, kes jätab otsaukse lahti, sest nii palju kui mina olen käinud kontrollimas on see lahti olnud, täna kaasa arvatud. Üllatav kui mugav mõni inimene ikka olla võib. Ise olen ma piisavalt julge, et küsida võõrastelt, kes otsa ukse juures ukerdavad, et mis neil sinna asja on. Ekslikult kurjustasin ühe vanapapiga, kes oskas mulle öelda ainult "lampotski" ja kilistas võtmeid, tegemist oli cityhalduse töömehega. Kui keegi näeb otsa uksejuures tegutsemist, siis küsige, et mis sinna asja?

Arti

Admin
Admin

Postituste arv : 38
Join date : 01/03/2009
Asukoht : Tallinn

http://www.tuum.net/~maepealse14

Tagasi üles Go down

Lukustamata ustest Empty Re: Lukustamata ustest

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele