Mäepealse 14 KÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kuule, LAMMAS

4 posters

Go down

Kuule, LAMMAS Empty Kuule, LAMMAS

Postitamine  Admin Püh Sept 13, 2009 5:25 pm

See postitus on koristajamutilt sulle, LAMMAS (mittelambad võivad seda ignoreerida).

Sa oled viitsinud oma mahlapakid ilusasti eraldi kottidesse sorteerida, väga tubli! Aga mille kuradi pärast sa need kotid prügikasti kõrvale oled sättinud? Prügimajas on suur pakendikonteiner olemas. Sama käib paberikonteineri kohta. Ausalt, mul viskab juba tõsiselt siibrisse sulle personaalkoristamisteenuse osutamisest. Kui mina jõuan oma karbid-kastid kokku vajutada/lapikuks astuda (ja ma ei kaalu 120 kg), siis ilmselt jõuad seda sina ka. Täna ma lihtsalt ignoreerin neid kotte seal prügimajas. Ole inimene ja mine korista enda järelt ise ära.
Nüüd tuleb ähvardus - kui ma kuidagi peaksin sinu isiku välja peilima, siis ma tulen ja kirjutan punase veekindla markeriga sulle ukse peale "SIIN ELAB LAMMAS" ja heina toon ka ukse taha.

Väga Vihane Koristajamutt.

PS! ma oleksin ütlemata tänulik, kui keegi saaks mu väikse tagasihoidliku teate ka grammatiliselt õigesse vene keelde ümber panna) mine tea, järsku lammas ei oskagi eesti keeles lugeda :-S

Admin
Admin

Postituste arv : 38
Join date : 01/03/2009
Asukoht : Tallinn

http://www.tuum.net/~maepealse14

Tagasi üles Go down

Kuule, LAMMAS Empty veel üks lammas

Postitamine  Korter 27 Teis Jan 26, 2010 8:01 pm

Oled endale soetanud laheda stereo- tore! Aga bass peksab läbi seinte ja häirib mind. Tore on muidugi see, et üldiselt lülitad sa oma garmoshka kella 23.00 paiku välja, aga ole hea, soeta endale muusika kuulamiseks kõrvaklapid või koli majja. Ei viitsi pidevalt mingit simmanit taluda. Maitse üle ei vaielda aga paraku oled tulnud elama kommuuni ja võiksid teistega rohkem arvestada.

Ma saan aru, et probleem on minus, kuna lasen ennast häirida näilisest pisiasjast ja tahan kuulata kuidas tolmukübemed lendavad ja võiksin ise majja kolida, aga ma arvan, et ma pole ainus keda läbi seinte/akende kostev bass häirib Embarassed

Korter 27

Postituste arv : 62
Join date : 17/03/2009

Tagasi üles Go down

Kuule, LAMMAS Empty Radiaatorikruttija

Postitamine  Korter 33 Kolm Jan 27, 2010 7:12 pm

Miks krutib keegi koridoris, trepi alt ja garaaži ukse juures radiaatoreid. Minu arvamise poolest ei peaks need viie peal olema, me kõik maksame selle eest.Mõnikord on ette tulnud nädalas mitu korda viie pealt maha keerata.

Ole hea ja lõpeta see tegevus, kruttija!!!


Priit

Korter 33

Postituste arv : 31
Join date : 08/04/2009

Tagasi üles Go down

Kuule, LAMMAS Empty Re: Kuule, LAMMAS

Postitamine  Korter 21 Teis Märts 16, 2010 8:18 am

Miks peab keegi trepikojas oma prügi maha jätma?
Ma ei räägi taskust välja kukkunud kommi paberist, vaid teises trepikojas garaaži ukse
ette visatud kasutatud kiirsöögikoha ühekordse taldriku koos salvrätikute ja söögiriistadega.
Palun mõtle enne kui järgmine kord nii teed!

Korter 21

Postituste arv : 57
Join date : 16/03/2009

Tagasi üles Go down

Kuule, LAMMAS Empty Ikka veel lambale!

Postitamine  Admin Teis Märts 16, 2010 7:36 pm

Lisaks eelpoolkirjeldatud trepikojarisustamisele otsustas üks mugav majaelanik (ma tean nüüd, kes sa oled!) et koristajal on liiga suur palk ja ta võiks ka teiste eraprügi trepikoja eest koristama hakata. Mina seda ei arva. Tänapäeva kapitalistlikus ühiskonnas tasuta lõunaid ei ole. Nüüd on nii, et ma võin eraprügi transporditeenust prügimajja osutada küll, aga lisatasu eest: kuni 30 liitrise prügikoti transporditeenuse eest prügimajja kasseerin 50.-eeku. Kui pakendid lähevad suuremaks, siis vastavalt sellele suureneb ka teenustasu. ja ongi kogu moos.

Koristaja.

Admin
Admin

Postituste arv : 38
Join date : 01/03/2009
Asukoht : Tallinn

http://www.tuum.net/~maepealse14

Tagasi üles Go down

Kuule, LAMMAS Empty Re: Kuule, LAMMAS

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele