Mäepealse 14 KÜ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Öörahu rikkumine

4 posters

Go down

Öörahu rikkumine Empty Öörahu rikkumine

Postitamine  Korter 33 Esm Apr 27, 2009 9:17 am

Mina ei saa aru, millisest öörahust saab rääkida, kui koristaja nii hilja koridoris koristab. Pean tõusma pool kuus hommikul ja ei saa välja magatud, sest koristaja koristab pool kaksteist õhtul. Ja et sellest veel vähe poleks, kolistab ta väga tugevalt trepi käsipuude vastu. Kuna magamistoa sein on just trepi poole, siis ei saanud tükk aega magada. Olen väga nördinud. Kas siis tõesti muul ajal pole võimalik koristada. Kodukorraski kirjas, et öörahu algab KELL 23.

Korter 33

Postituste arv : 31
Join date : 08/04/2009

Tagasi üles Go down

Öörahu rikkumine Empty Re: Öörahu rikkumine

Postitamine  Korter 27 Esm Apr 27, 2009 11:08 pm

scratch võtab kohe sõnatuks

Korter 27

Postituste arv : 62
Join date : 17/03/2009

Tagasi üles Go down

Öörahu rikkumine Empty Re: Öörahu rikkumine

Postitamine  Korter 28 Teis Apr 28, 2009 8:23 pm

Kusjuures toetan minagi absoluutselt koter 33 elaniku arvamust! Olen samuti seda tähele pannud, et meie koridore koristatakse öösel kell pool 12, mil käes juba öörahu ja tõesti päris palju kolinat tekitatakse. Selle poole pealt tuleks teha ettepanek meie koristajale, et seda tuleks teha varajasemal ajal.
Leidub ka isikuid, kes pole aru saanud sellest, et mürarikaste masinatega on lubatud töötada ajavahemikul 10.00-20.00. Üldkoosolekul tuleks seda inimestele meelde tuletada, muidu peab varsti hakkama uste taga luuramas käima, et tuvastada see isik ja talle seda isiklikult ütelda.

Angeli

Korter 28

Postituste arv : 10
Join date : 16/03/2009

Tagasi üles Go down

Öörahu rikkumine Empty Re:öörahu

Postitamine  Admin Kolm Apr 29, 2009 1:01 am

Koristajamutt siinpool. Ei nõustu väitega, et koristaja sihilikult kolistab mööda trepikäsipuid poole öö ajal. Olin nõus võtma vastu koristamistöö tingimusel, et saan teha seda peale oma põhitööd. Erinevalt enamusest 8-tunnitöö tegijatest on minu töö piiramatu tööajaga, st et jõuan koju siis kui jõuan ja koristan peale seda. Peale selle on lihtsalt võimatu koristada sellel ajal, kui enamus elanikke patseerib mööda koridori edasi-tagasi vankrite-ratastega, samuti lihtsalt kulgevad üle porimattide jalgu pühkimata lootuses, et küll koristaja likvideerib porilatakad ja kohviplekid (alles oli siin probleem, et koridor on must jne).
Kuna mul on tähtajaline leping, siis kavatsen järgmisel koosolekul teha ettepaneku korraldada koristamine graafiku alusel korterite kaupa. Hoiame raha kokku ja irisemist on vähem.

PS! edaspidi kavatsen enam mitte taluda heanaaberlikult peale kella 23 kostvat muusikat, vaid kutsun ettehoiatamata kohale patrulli.

Lugupidamisega,
Margit

Admin
Admin

Postituste arv : 38
Join date : 01/03/2009
Asukoht : Tallinn

http://www.tuum.net/~maepealse14

Tagasi üles Go down

Öörahu rikkumine Empty Re: Öörahu rikkumine

Postitamine  Korter 33 Kolm Apr 29, 2009 5:33 am

Ei väida seda, et koristaja sihilikult kolistab mööda käsipuid, see töö peaks toimuma mõistlikul ajal.....


Priit

Korter 33

Postituste arv : 31
Join date : 08/04/2009

Tagasi üles Go down

Öörahu rikkumine Empty Re: Öörahu rikkumine

Postitamine  Korter 27 Kolm Apr 29, 2009 10:36 am

pean nõustuma koristajamutiga, kui ta ütleb et muul ajal koristada on üsna mõttetu, sest kohe plätserdatakse niiske põrand mustaks ja jääb mulje nagu koristaja ei teegi majas midagi. samas ei saa ma toetada mõtet, et inimesed hakkaksid graafiku alusel kordamööda koristama, sest sel juhul läheks kord majas käest ära. Kui hakata graafiku alusel koristama, peab keegi ikka olema see, kes kontrollib. Vastasel juhul tõmmatakse põrand niiske lapiga, lappi vahepeal pesemata, kõige ülemiselt korruselt garaazini oma suva järgi üle, seinad jms jääb mustaks/tolmuseks. Kui isegi on olemas kontrollorgan, siis kuidas see kontroll peaks distsiplineerima vastavat korterit koristama?? Ise ma küll ei oleks vastuoma trepikoja koristamisele, sest trepikojas on 24 korterit ja st, et kui tega nädalased graafikud, peaks koristama 1 kord 5-6 kuu jooksul. Ja kui isegi mina ja sina teeme koridorid/õue korralikult puhtaks, siis tema ei pruugi seda teps mitte teha- tema vb ei vaevu välja tegemagi minisugusest graafikust. Tal poogen. No ja mis me siis teeme. Staazikamad elanikud on meie majas elanud sees vaid veidi üle aasta- kui vaadata, mis seisus on trepikojad (eriti räpane on millegipärast just esimene trepikoda- 4 korruseline): seinad on pidevalt mingisuguseid ebamääraseid triipe täis, peale akende pesu oli jõudnud mööda minna mõni tund, kui juba oli välisuksele vajutatud suur käejälg. Plörts- miks hoida end ümbritsevat avalikku ruumi puhtana???? No mõni suhtumine. Raske uskuda, et sigaretikonisid loobitakse magamistoa põrandale, või voodisse, või diivanile. Või kommipabereid- kas need visatakse oma korterisiseselt põrandale ärakorjamist ootama? Ei usu eriti... Aga miks ometi seda tehakse õues???? Nonii, kaldusin teemast pisut kõrvale, aga jutu kokkuvõtteks tahan öelda, et kardetavasti ei hakka individuaalne koristamine tööle 40 korteriga linnainimeste majas, sest inimese suhtumine maja asjusse peegeldub ju iga kandi pealt praegugi vastu. Huvilisi on, aga mitte palju. Oma jutuga ei tahtnud ma solvata mitte kedagi ja ennast ei pea puudutatuna tundma mitte kõik majaelanikud. Küll lohakas end ise ära tunneb.
JA veel- ise ärkan ka väga kummalistel aegadel ja olen kerge unega. Samuti minu elukaaslane, kes teenib leiba ka öövahetusi tehes- st magab sageli ka päeval. Pean ütlema, et koristamine on see, mis mind kõige vähem häirib müra mõttes. Palju hullem ja rohkem närviajavam on ärgata bassi tümpsu peale keset ööd teades et see ei jäägi tõenäoliselt vait, või lootes, et ehk lähevad pidulised kodust ära mujale pidu pidama. Kuna mul on väga väike korter, siis ei ole just kuskile pageda ka. Suurem probleem on see, et nt mulle kajab kõik õue peal toimuv ka suletud akendega tuppa. Nt. avatud aknaga teleka vaatamine (ei te miks küll pannakse telekas nii valjuks) häirib mind palju enam, kui koristaja kellel mopp käest libises vms.

Päikest,

Evelin

Korter 27

Postituste arv : 62
Join date : 17/03/2009

Tagasi üles Go down

Öörahu rikkumine Empty Re: Öörahu rikkumine

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele